To pierwsze wydarzenie powstałe dzięki współpracy Domu Aukcyjnego DNA oraz Uzdrowiska Nałęczów. Aukcja jest wyjątkowa, gdyż prezentowane obrazy pochodzą spod ręki uznanych artystów, klasyków polskiego malarstwa współczesnego. Dzieła są owocem pracy twórców, którzy w malowniczym Nałęczowie uczestniczyli w plenerach artystycznych, dzięki czemu na przestrzeni lat nałęczowska kolekcja sztuki powiększała się i zyskiwała na wartości. 

W licytacji weźmie udział 65 starannie wyselekcjonowanych obiektów, obrazów i rzeźb, autorstwa m.in. Przemysława Lasaka, Kiejstuta Bereźnickiego,  Andrzej Fogtta, Joanny Sierko-Filipowskiej, Leszka Sobockiego, Daniela Pieluchy, Krzysztofa Pasztuły czy Aldony Mickiewicz. Obrazem przewodnim Aukcji w Uzdrowisku Nałęczów jest „Na kanapie” Leszka Żegalskiego.

Aukcja Nałęczów – Mistrzowie Współczesności to doskonały moment, aby nabyć obrazy klasyków współczesnego malarstwa. Dzieła te są niezwykle piękne, a dodatkowo stanowią świetną i bezpieczną inwestycję, a ich ceny wywoławcze zaczynają się już od 1000 złotych. Szczególnie zachęcamy do osobistego uczestnictwa w licytacji - Termy Pałacowe zapewnią Państwu doskonałe warunki do relaksu i miłego spędzenia weekendu. Istnieje również możliwość licytacji internetowej, telefonicznej lub zlecając to pracownikowi Galerii - w tej kwestii zapraszamy do kontaktu.

☎ 696 972 801

[email protected]Népszerű

 

Leszek ŻEGALSKI, "Na kanapie"

1 gavel 661 EUR
 

Waldemar MARSZAŁEK, "Mężczyzna w lesie"

1 102 EUR
 

Leszek SOBOCKI, "Kuracjuszka po..."

441 EUR
 

Daniel PIELUCHA, "Kaczki"

661 EUR
 

Joanna SIERKO-FILIPOWSKA, "Kobieta z łabędziami"

1 763 EUR
 

Gocha Meg STANKIEWICZ, "Kuszenie"

220 EUR
 

Czesław TUMIELEWICZ, "Uratowana"

220 EUR
 

Tomasz LUBASZKA, "Mglisty wrzesień"

220 EUR
keyboard_arrow_up
+